BIP ePUAP
LOGO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Państwo,
zbliża się okres wakacji i nieuchronnie kończy się rok szkolny 2019/2020.
Serdecznie zapraszamy chętne dzieci wraz z rodzicami po odbiór dyplomów, rzeczy z półek indywidualnych, worków. Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nie będzie ogólnego zakończenia roku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania obowiązującego reżimu sanitarnego, zapraszamy wszystkich chętnych do przedszkola w dniu 25 i 26 czerwca (czwartek, piątek) w godzinach od 9.00 do 12.00 na krótkie indywidualne spotkanie z wychowawcą. Szczegóły spotkania ( dzień i godzinę) proszę ustalić z wychowawcami grupy.

                                                                                                                                                                                                                                  Dyrektor Przedszkola Publicznego
im. Juliana Tuwima w Kowali