BIP ePUAP
LOGO

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” .

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, który w 2021 roku przebiega pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym

Regulamin Bezpiecznie na Wsi woj. 2021