BIP ePUAP

Wyścig z czasem o 15mln dla Stasia Zielińskiego!

Przedszkole Publiczne im. Juliana Tuwima w Kowali- Stępocinie dziękuję za nominacje
Dołączamy do wyścigu po zielony pasek dla Stasia!
Zasady są bardzo proste:
Wystarczy, że wszyscy wspaniali o wielkim sercu pracownicy szkoły/przedszkola, Strażacy oraz Firmy wykonają 10 przysiadów lub 10 pompek.
Jeżeli zadanie zostanie wykonane, każdy wpłaca minimum 5 zł, jeżeli nie minimum 10 zł na specjalnie dedykowaną wyzwaniu skarbonkę Stasieńka
Na wykonanie zadania macie 3 dni ( z przymrużeniem oka)
Po wykonaniu zadania należy nominować minimum 3 SZKOŁY/ PRZEDSZKOLA, OSP lub FIRMY o wielkim sercu i sile
Ważne jest, aby nagrać swoje działania z realizacją i udostępnić na fb ( swoja strona, grupa Stasia). W filmikach z realizacją należy wpisać: #15mlndlaStasia Wszystkie złamane zasady na korzyść Stasia będą honorowane brawami i ogromną wdzięcznością!
Nominacje:
#Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu