Wyniki gminnego konkursu plastyczno – technicznego „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Dzieci z naszego przedszkola licznie wzięły udział w Gminnym Konkursie Plastyczno – Technicznym „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” organizowanym przez PSP im. Jana Pawła II w Parznicach. Celami konkursu były przede wszystkim kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami oraz rozwijanie i poszerzanie kreatywności wśród dzieci.

Wśród zwycięzców w konkursie znalazła się dziewczynka z naszego przedszkola – Weronika Kutera z grupy Smerfy, która zajęła III miejsce. Wyróżnienie otrzymała Lena Ozga z grupy Tygryski. Pozostałe przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki.

Serdecznie gratulujemy!