BIP ePUAP
LOGO

WYJAZD DO TEATRU

Dnia 18.11.2022 r. Pracowite Pszczółki oraz Mądre Sowy wybrały się wspólnie do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu na spektakl „Roszpunka”.
Na scenie przeciętna rodzina, jakich wiele, nagle przenosi się do magicznej krainy i zaczyna snuć opowieść o Roszpunce. Swoje codzienne role zamieniają na bajkowe postacie, trafiają się na królewski dwór, gdzie poznajemy Króla i Królową, Królewicza i Różyczkę – Roszpunkę. Ale jak to w bajkach bywa, sprawy nieco się komplikują, kiedy do akcji wkracza… Czarownica! Dowcipna opowieść o królewnie więzionej w wysokiej wieży, którą uwolnić może tylko Książę. A jedynym sposobem dostania się do komnaty królewny Roszpunki są jej długie włosy. Barwne i pełne humoru przedstawienie zachwyciło nie tylko najmłodszych widzów. 

Powtarzanki, rymowanki, dialogi prowokujące do podjęcia wesołej gry między aktorami a dziećmi, kolorowa, przyjazna małym odbiorcom scenografia, spora dawka muzyki i rytmu – wszystko to sprawiło, że wizyta w  teatrze dla wszystkich naszych przedszkolaków pozostanie radosnym doświadczeniem, zachęcającym do dalszych kontaktów ze światem sceny.

 Z pewnością nie był to nasz ostatni wyjazd!