BIP ePUAP
LOGO

Wycieczka Pracowitych Pszczółek do Muzeum Wsi Radomskiej

Pracowite Pszczółki 14 listopada pojechały na wycieczkę do Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu. Tam uczestniczyły w warsztatach „Od ziarenka do bochenka” gdzie zdobyły wiadomości dotyczące powstania chleba. Same umierały ziarno zboża na mąkę, wyrabiały i formowały bułeczki- przy tym świetnie się bawiąc. Oczywiście upieczone bułeczki zabrały do domu, były pyszne.
Po warsztatach zwiedzały obiekty znajdujące się w muzeum, dowiedziały się jak ludzie żyli dawniej.

Warsztaty realizowane w ramach projektu pt. „Most ponad czasem” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie.

„Zadanie publiczne pn. Most ponad czasem dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego”.

#Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowiecka.