BIP ePUAP
LOGO

WIZYTA W KLUBIE JEŹDZIECKIM „Chełmińscy”

Dzieci pod opieka swoich wychowawców udały się na wycieczkę do Klubu Jeździeckiego„Chełmińscy”. Nasze maluchy miały okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych, które wzbogaciły ich wiedzę na temat życia i hodowli koni. Mieliśmy również możliwość obejrzenia i dokarmiania puchatych królików. Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się pięknym, kolorowym papugom, które mieszkają w wolierze obok stadniny. Poznały też zasady bezpiecznego zachowania się w pobliżu tych ptaków.  Wycieczka ta była dla dzieci nie lada atrakcją. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Z pewnością na długo zapamiętamy ten dzień.

Dziękujemy za piękne i niezapomniane chwile przeżyte przez naszych przedszkolaków podczas spotkania.

Dziękujemy serdecznie za życzliwe przyjęcie i poświęcony czas !!!