BIP ePUAP
LOGO

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU…

W naszym przedszkolu święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami…

Dzieci z grupy Pracowite Pszczółki wraz z rodzicami  przygotowały świąteczne stroiki, ozdoby, kartki i dekoracje na wigilijny stół. Tworzyły różne ciekawe kompozycje świąteczne. Każdy z uczestników warsztatów wykonał własnoręcznie coś niepowtarzalnego. Mądre Sowy razem z rodzicami dekorowały pierniczki, Tygryski  przygotowują przedszkolne jasełka a Smerfy utrwalają świąteczne piosenki, pracują nad świątecznymi dekoracjami, zaś rodzice Krasnoludków intensywnie ćwiczą swoje role, bo mają dla Krasnoludków świąteczny prezent.Okres świąt Bożego Narodzenia to wspaniały czas na zacieśnianie więzi międzyludzkich. Warsztaty w przedszkolu dają możliwość zatrzymania się w biegu codziennych obowiązków, popatrzenie na świat oczami dziecka, aby móc nacieszyć się bajecznymi świętami, byciem ze sobą. Zachęcają do refleksji i wprowadzają w świąteczny nastój.