UWAGA!WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice!
Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Juliana Tuwima w Kowali zawiadamia, że otrzymał informację  od Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Radomiu o pozytywnym wyniku testu pracownika kuchni i objęciu kwarantanną pozostałych pracowników kuchni. W porozumieniu z organem prowadzącym podjęta została decyzja o zawieszeniu działalności kuchni przedszkolnej od dnia 08.02.2021r. do dnia 12.02.2021r. Placówka pracuje w trybie dotychczasowym. Wyżywienie dzieci w tym okresie zapewni firma cateringowa ,, Dobry Duszek”.

JADŁOSPIS/ catering/- aktualizacja-
08.02.2021r- 12.02.2021r.

Poniedziałek 08.02.2021
Śniadanie:

Płatki ryżowe, pieczywo pszenno-żytnie z masłem ekstra; kakao, miód, kawa zbożowa na mleku; Banany

(alergeny 1;2;3)

Pomidorowa z ryżem.

Pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, surówka, kompot z czarnej porzeczki.

(alergeny 1,6,7)

Kisiel; biszkopty; jabłka.

(alergeny 1;2)

Wtorek 09.02.2021