BIP ePUAP
LOGO

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU 2022/2023

 

Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę. Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, a w buzi czekoladkę…

 

W dniu 23 czerwca 2023 r. w naszym Przedszkolu odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Na początku wystąpiły sześciolatki, przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły przed swoimi rodzicami tańcząc poloneza, recytując i śpiewając wakacyjne piosenki. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne Każdy starszak z rąk wychowawców otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, stając się jednocześnie absolwentem Naszego Przedszkola.

Podczas tego wydarzenia dzieci z każdej grupy żegnały swoich starszych kolegów i koleżanki. Podarowały im piękne prezenty oraz zaprezentowały się śpiewając piosenki, recytując wiersze.

Po części artystycznej przyszedł czas podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.
Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.
Naszym drogim absolwentom życzymy wielu sukcesów w nauce, aby byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, wspaniałego i radosnego odpoczywania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości zakończenia roku

https://youtu.be/y8gXn9gBK8w