BIP
LOGO

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 24 czerwca, zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które były z nami od samego początku.

   Na  wstępie uroczystości, dzieci z grupy Mądrych Sów zatańczyły „Poloneza” wszystkie dzieci, z pozostałych grup Krasnoludki, Pracowite Pszczółki, Smerfy i Tygryski  pożegnały starszaki oraz przedszkole na czas wakacji. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie piosenki z morzem i plażą oraz pachnącymi jagodami. Starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty Pani Dyrektor. W dalszej części naszej uroczystości, Pan Wójt Dariusz Bulski podziękował nauczycielom za wieloletnią pracę w zawodzie nauczyciela oraz za trud, cierpliwość i miłość, jaką wkłada się w wychowanie dzieci. Podziękował również Rodzicom za wychowanie i zaangażowanie w proces edukacyjny dzieci. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, natomiast naszej koleżance, Pani Małgosi Cebuli życzymy zasłużonego odpoczynku na emeryturze oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.