BIP ePUAP
LOGO

Tydzień „Bajkowego Bezpieczeństwa” z Komendą Miejską Policji w Radomiu

”Bądź grzeczny, bo zabierze Cię Pan policjant!” – zdarza Ci się tak mówić drogi Rodzicu? Zastanów się, czy w ten sposób właśnie nie przyczynisz się do nieszczęścia, gdy Twoja pociecha rzeczywiście będzie potrzebowała pomocy. Mały człowiek jest inteligentny, wzbudzanie w nim strachu przed mundurem nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

 

W dniu 20 maja 2024 roku Komenda Miejska Policji w Radomiu rozpoczęła Tydzień „Bajkowego Bezpieczeństwa” dla najmłodszych. Policjanci na czele z Kierownikami jednostek policyjnych  wyruszyli do najmłodszych, gdzie porozmawiali o bezpieczeństwie i wspólnie przeczytali im bajkę na temat bezpieczeństwa.

Nasze przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem słuchały czytanej bajki oraz uczestniczyły w rozmowie z Panem Policjantem, któremu serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz cenną lekcję.