ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

Wtorek – 6 grudnia…Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. W naszym przedszkolu już od samego rana grupa Krasnoludków, Pracowitych Pszczółek, Tygrysków, Smerfów i Mądrych Sów z niecierpliwością nasłuchiwała dzwonka Świętego Mikołaja. Oczekiwany wyjątkowy gość, w towarzystwie Elfa i Śnieżynki, swoją wizytę rozpoczął od przywitania wszystkich dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wręczyły samodzielnie wykonane książeczki, rysunki i marchewkę dla dzielnego renifera Rudolfa.

Wszystkie dzieci bardzo mocno przeżywały to spotkanie .Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów. Na koniec Święty Mikołaj obdarował przedszkolaki prezentami i pozował do wspólnych zdjęć.

Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku…