ŚWIEĆ GWIAZDECZKO MAŁA ŚWIEĆ DO JEZUSA PROWADŹ MNIE….UROCZYSTE JASEŁKA W PREDSZKOLU

18 grudnia 2019r.  Tygryski wprowadziły wszystkich  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały  Uroczyste Jasełka. Przedstawienie było wyjątkowe. Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola, rodzice  oraz Wójt  Gminy Kowala  Pan Dariusz Bulski. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia. Pani dyrektor Justyna Fabisiak  życzyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.