BIP ePUAP
LOGO

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dnia 19.10.2022 r. na terenie przedszkola odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Kowali -Stępocinie. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Funkcjonariusze Policji w formie praktycznej, przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

Nauczyciele oraz Dzieci składają serdeczne podziękowania policjantom  z Posterunku Policji w Kowali – Stępocinie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

DZIĘKUJEMY!!!