SPOTKANIE WIGILIJNE

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku,na który wszyscy czekamy.W naszym przedszkolu dzieci  każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie uczestniczą w świątecznych przygotowaniach.
W dzień Wigilii Bożego Narodzenia 21.12.2022 r.w całym przedszkolu panowała radosna,atmosfera,świąteczne dekoracje oraz dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe,niecodzienne wydarzenie.W ten dzień wszystkie grupy spotkały się na holu przedszkolnym aby złożyć sobie życzenia i zaśpiewać najpiękniejsze kolędy.Pani dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom życzenia,a dzieci z grupy II „Pracowite Pszczółki” wręczyły pracownikom przygotowane przez siebie aniołki bożonarodzeniowe.Po życzeniach w ten szczególny dzień wszystkie grupy świętowały w swoich salach,wspólnie zjedli tradycyjną wigilijną wieczerzę.W całym przedszkolu dało się słyszeć kolędy i pastorałki.To był bardzo wyjątkowy dzień i cieszymy się, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.

WESOŁYCH ŚWIĄT!