BIP
LOGO

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „KIM BĘDĘ KIEDY DOROSNĘ”

Z radością informujemy, że w dniu 01.06.2023 rozstrzygnięty został Przedszkolny Konkurs Plastyczny pt.: „Kim będę, gdy dorosnę”. Celem przedsięwzięcia było zapoznanie przedszkolaków z wybranymi zawodami, kształtowanie pozytywnych postaw wobec pracy i edukacji, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań, uzdolnień oraz zaprezentowanie twórczych możliwości dzieci poprzez zastosowanie dowolnych technik plastycznych. Na konkurs zgłoszonych zostało 18 prac wykonanych przez dzieci. Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dla komisji konkursowej, bowiem wszystkie dzieła plastyczne cechowała pomysłowość i oryginalność. Każda praca konkursowa została doceniona i nagrodzona.

Zwycięzcami konkursu zostali:
Miejsce I – Julia Kudła z gr. Tygryski,
Miejsce II – Marcel Sadza z gr. Pracowite Pszczółki,
Miejsce III – Gabriela Kutera z gr. Smerfy.

Spośród uczestników biorących udział w konkursie jury przyznało 6 wyróżnień:
1. Jakub Poneta z gr. Krasnoludki,
2. Maria Bilska z gr. Smerfy,
3. Franciszek Cielniak z gr. Tygryski,
4. Dawid Grzyb z gr. Tygryski,
5. Joanna Boruch z gr. Tygryski,
6. Laura Jelonek z gr. Mądre Sowy,

Nagrodę za udział w konkursie otrzymali:
1. Szymon Kudła gr.Pracowite Pszczółki,
2. Anna Boruch gr. Smerfy,
3. Jan Grzyb gr. Smerfy,
4. Antoni Chełmiński gr. Tygryski,
5. Michał Mikulski gr. Tygryski,
6. Jakub Jackowski gr. Tygryski,
7. Blanka Delikat gr. Tygryski,
8. Michalina Stępień gr. Mądre Sowy,
9. Olga Kruk gr. Mądre Sowy.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!