BIP ePUAP
LOGO

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „Dobro i piękno oczami przedszkolaka”

Konkurs plastyczny pt. „Dobro i piękno oczami przedszkolaka” rozstrzygnięty!

W ramach realizacji kierunków polityki oświatowej został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Dobro i piękno oczami przedszkolaka”. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. Uczestnicy konkursu w różnorodny sposób przedstawili jak rozumieją dobro i piękno. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów i komisji, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy.
Laureatami konkursu wg kategorii wiekowej zostali:

3-4 latki
I miejsce – Filip Guza grupa Pracowite Pszczółki
II miejsce – Staś Spadło grupa Smerfy
III miejsce – brak

5-6 latki
I miejsce – Alicja Woźniak grupa Smerfy
II miejsce – Zosia Witczak grupa Smerfy
III miejsce – Maja Szmit grupa Smerfy

Spośród uczestników biorących udział w zmaganiach konkursowych jury przyznało cztery wyróżnienia:

Blanka Delikat – grupa Tygrysy
Joanna Boruch – grupa Tygrysy
Julia Kudła – grupa Tygrysy
Jan Grzyb – grupa Smerfy

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Wszystkie prace uczestników konkursu jak również prace nagrodzone można obejrzeć w holu przedszkolnym. Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą.