BIP ePUAP
LOGO

RODZICE DZIECIOM BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA W WYKONANIU RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY KRASNOLUDKI

,,Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory..”

Rodzice dzieci z grupy Krasnoludki przygotowali dla swoich pociech bożonarodzeniowe „Jasełka”. Z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przygotowali piękne stroje i poświęcili swój czas. Przedstawienie wzruszyło i tych dużych i tych małych. Radosna atmosfera świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła wszystkim. Wiele ciepłych słów otrzymali aktorzy nie tylko od gospodarza tutejszej placówki – pani dyrektor Justyny Fabisiak, ale też od wszystkich zgromadzonych. Wszyscy będziemy bardzo miło wspominać to przedświąteczne spotkanie ,,…w maleńkim miasteczku Betlejem przychodzi Jezus na świat …”
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.
https://photos.app.goo.gl/dnAFe4yVpBJrQ1cN9