REKRUTACJA/LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO IM. JULIANA TUWIMA W KOWALI

Szanowni Państwo,
poniżej  publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego im. Juliana Tuwima w Kowali na rok szkolny 2020/2021.

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

Jednocześnie informujemy, że do dnia 28.04.2020 roku należy złożyć Oświadczenie potwierdzające przez rodziców dziecka wolę korzystania z usług przedszkola.

oświadczenie woli

Oświadczenie rodzice wypełniają w przypadku jeżeli decydują się na zapisanie dziecka do naszego przedszkola. Przesyłają go skanem lub zdjęciem na maila przedszkola.

W przypadku niezłożenia Oświadczenia kandydat nie będzie brany pod uwagę w dalszym etapie rekrutacji. Lista kandydatów zakwalifikowanych  nie jest równoznaczna z przyjęciem dziecka do przedszkola.

Przypominamy, że 30.o4.2020 roku zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego im. Juliana Tuwima w Kowali.