BIP ePUAP
LOGO

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W TEATRZE

25 stycznia dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miejskiego w Radomiu, aby obejrzeć spektakl pt. ,, Zaczarowany ołówek”. Tematem przewodnim przedstawienia była odwaga i przyjaźń. Odważny tytułowy bohater Michaś, chłopiec, który bardzo lubił rysować zaprzyjaźnia się z koleżanką Olą. Niestety, Ola zostaje porwana przez złego Zahara. Chłopiec otrzymuje zaczarowany ołówek, który pozwala mu uwolnić koleżankę i przeżyć wiele przygód. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze. Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!!!

 

Iwona Piotrowska