POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS….

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 25 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku, które zakończyły już edukację przedszkolną i od września wstąpią w progi szkoły. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki  pożegnały przedszkole tańcząc poloneza. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, a naszym przedszkolakom udanych wakacji.