BIP ePUAP
LOGO

PIRACKI DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca nasze przedszkole zamieniło się w Wyspę Piratów. Wszystkie przedszkolaki przebrały się za piratów i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę. Po śniadaniu każda grupa otrzymała z rąk pani dyrektor tajemniczy list, zachęcający do poszukiwania ukrytego skarbu. Wyspą skarbów okazał się nasz plac zabaw. Tutaj na naszych piratów czekało wiele zadań, ukrytych w listach w butelce. Była przeprawa przez rzekę, przeciąganie liny, okrzyki pirackie, śpiew pirackich piosenek, tajemnicze mapy z ukrytym skarbem. Wszystkie drużyny odnalazły ukryty skarb, którym okazały się skrzynie z pirackimi medalami, złotymi żetonami i wspaniałymi upominkami. Na wszystkich czekał również olbrzymi rekin- dmuchaniec, który był wspaniałą atrakcją. Każdy pirat otrzymał piracki dyplom, a na każdego, po wspaniałej zabawie czekał piracki poczęstunek. To był niezapomniany dzień.