BIP ePUAP
LOGO

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

Jesteśmy przedszkolakami.
Zawsze chcemy być zuchami.
Bawić się, uczyć, grzecznie będziemy.
Tutaj wszystkim to ślubujemy.

 

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważny dzień w życiu naszej społeczności przedszkolnej. Do grona przedszkolaków dołączyły Krasnoludki oraz dzieci z innych grup, które w bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła  się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz miły upominek.

 

Iwona Piotrowska