BIP ePUAP
LOGO

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W życiu każdego nowego przedszkolaka przychodzi ten ważny dzień gdy staje się on pełnoprawnym członkiem przedszkola i wkracza do przedszkolnej rodziny!

To też stało się ostatnio podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka! Nowoprzyjęte dzieci zostały w trakcie akademii wspaniale przywitane przez Panią Dyrektor oraz Rodziców.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pań, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania na Krasnoludka”. Dla Krasnoludków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców z pewnością powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Ogromne gratulacje dla nowych członków przedszkolnej rodziny!