BIP ePUAP
LOGO

ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA W CZASIE TYMCZASOWEGO OGRANICZENIA FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK OŚWIATY

Szanowni Rodzice,

od 29 marca 2021 r. do 09 kwietnia 2021 r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno -wychowawcze w przedszkolu, z wyjątkiem zapewnienia miejsc dla dzieci medyków i służb porządkowych czynnych zawodowo oraz innych wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice uprawnieni do przyprowadzania dziecka proszeni są o przesłanie na adres: dyrektor@przedszkolekowala.pl do dnia 29 marca 2021 do godziny 14.00  wniosku o zorganizowanie opieki dla dziecka. Brak kontaktu z Państwa strony będzie oznaczał, że nie skorzystacie z opieki przedszkolnej. Ponadto informujemy, że zajęcia z dziećmi będą prowadzone w formie zdalnej. O zasadach prowadzenia zajęć na odległość poinformują Państwa wychowawcy grup.

Przypominamy, że Rodzice mają prawo do skorzystania z opieki z tytułu zamknięcia przedszkola. Prosimy być w stałym kontakcie z nauczycielami.

Wszystkim Państwu i naszym Przedszkolakom życzymy zdrowia.

Pliki do pobrania:
wniosek o objęcie opieką dla rodziców

https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000056101.pdf

https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa