BIP ePUAP
LOGO

Obchody Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo uroczyście. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W naszym przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Z tej okazji odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci odśpiewały hymn Polski oraz piosenkę „Piękna nasza Polska cała”. Na koniec laureaci konkursu „Polska wierszem malowana” przedstawili nam raz jeszcze patriotyczne wiersze, które zapewniły im zwycięstwo. Dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście.