BIP ePUAP
LOGO

NIECH ŻYJE BAL!

W środę 05 lutego 2020 roku w godz. od 10.00 do godz. 12.00 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie przedszkolaki. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była  konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani lizakami, balonikami. Atrakcją zabawy karnawałowej była FOTO BUDKA, w której dzieci mogły wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia w karnawałowych przebraniach. Kulminacyjnym momentem balu był wybór Króla i Królowej Balu.Ten wspaniały dzień należał do udanych, o czym świadczyły radosne buzie naszych pociech.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!