BIP ePUAP
LOGO

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY” Piękna Nasza Polska Cała”

Zakończyliśmy realizację zadań Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała. Dziękujemy za możliwość udziału w tak ciekawym projekcie. A oto list, który otrzymaliśmy od autorki projektu, pani Ludmiły Fabiszewskiej.

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele! Kochane dzieci!

„Tu Fryderyka płynie muzyka, fale Bałtyku tańczą walczyka, chabry i maki pod jasnym niebem pachną wolnością i chlebem” – fragment głównej piosenki Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała” zabrzmiał w tym roku w ponad 800 placówkach naszego kraju. 

Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za kolejny rok współpracy i współdziałania przy realizacji Projektu mojego autorstwa, który połączył pokolenia i już dawno gości nawet poza granicami naszej Ojczyzny.

Każdemu z osobna i wszystkim razem dziękuję za każde zrealizowane zadanie, za uśmiechy i wzruszenia, za nietuzinkowe pomysły, kreatywność, rozmach, za piękne relacje i ogrom pracy. 

Dziękuję za kształtowanie patriotycznych postaw naszych dzieci. Będą pamiętać o tym całe życie i będą dumni, że są Polakami.

Kiedy już nas nie będzie – nasi wychowankowie będą o tym pamiętać. I to jest – najpiękniejsze… 

Serdecznie zapraszam do udziału za rok – poszerzamy działalność powstałego Stowarzyszenia Piękna Nasza Polska Cała, tworzymy Międzynarodową sieć placówek zakochanych w Polsce, przygotowujemy ciekawą formułę i nietuzinkowe propozycję inspiracji i zadań do wykonania na najbliższy rok. 

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2022/2023!

Z poważaniem – Ludmiła