BIP ePUAP
LOGO

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

Grupa I Krasnoludki rozpoczyna realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego -Mały Miś W Świecie Wielkiej Literatury. Czytać będziemy z misiem codziennie w przedszkolu. Będziemy również zapraszać do czytania pracowników naszego przedszkola, rodziców oraz ludzi różnych zawodów. Przygotowaliśmy zalaminowaną sylwetkę misia, która będzie również wędrowała od domu do domu przedszkolaków z karteczką dzienniczka „pod pachą”. Zdjęcie wykonałyśmy naszemu pluszakowi, który dzielnie pilnuje kącika książki w przedszkolu. Zadaniem dziecka jest zaopiekować się misiem, a zadaniem rodzica jest poczytanie misiowi na dobranoc. Łatwe, prawda?  W dzienniczku zostawiamy misiowi pamiątkę. Rodzice wspólnie z dzieckiem uzupełniają kartę książki. Sylwetę misia i kartę przynoszą do przedszkola. Już w najbliższy piątek przekażemy misia i kartę kolejnemu dziecku z listy. W poniedziałek czekamy na misia.