BIP ePUAP
LOGO

KONKURS PLASTYCZNY- ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY-ROZSTRZYGNIĘTY

W Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Wolanowie w okresie świąt Bożego Narodzenia odbył się ogólnopolski konkurs plastyczny pt: „ Aniołek Bożonarodzeniowy”. Celem konkursu było rozwijanie plastycznej ekspresji dzieci poprzez wykonanie pracy przestrzennej „Aniołka”. Na konkurs wpłynęło 85 prac z 14 województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, lubelskiego, podlaskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, lubuskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego. Nasze przedszkolaki wzięły udział w tym konkursie. Wśród laureatów znaleźli się: Maria Jakowienko z grupy V- Mądre Sowy, Antoni Hernik, Lena Sieczkowska i Hanna Płokita z grupy IV- Tygryski, Michalina Stępień z grupy II- Pracowite pszczółki. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Aniołki były piękne. Dla wszystkich przewidziano upominki.