KONCERT ŚWIĄTECZNY W PRZEDSZKOLU

Chcąc przywołać radosną, świąteczną atmosferę, zachęcić do tego by zatrzymać się chociaż na chwilę, otworzyć serca i już teraz przeżyć przedsmak zbliżających się świąt, 20 grudnia 2019r. w naszym przedszkolu odbył się koncert świąteczny  w wykonaniu naszych absolwentów.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Justyna Fabisiak, która w ujmująco ciepłych słowach, nawiązując do tematyki świątecznej przywitała wszystkich zgromadzonych.
Wiemy, że takie spotkania wywołują wzruszenie, radość, integrują wszystkich uczestników i są inspiracją do przekazywania pozytywnej energii,  dlatego z radością będziemy je kontynuować.
Rodzicom życzymy cennego zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń oraz kolejnych spotkań, z których można czerpać niezwykle pozytywną energię i radość.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.