KALOSZE SZCZĘŚCIA

09 października z okazji Dnia chłopaka Rada Rodziców  zaprosiła przedszkolaki do obejrzenia  przedstawienia przygotowanego przez Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „Magik” pod tytułem „Kalosze szczęścia”.  Dzieci poznały baśń, w której to za sprawą małej, psotnej wróżki powstała para tytułowych kaloszy. Kalosze spełniały życzenia każdego, kto je założył. Przedszkolaki z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów opowieści. Przekonały się jak nadmiar szczęścia zmienił życie piekarza Rogalika, złotnika Pozłotko, oraz zegarmistrza Sekundy. Dzieci przypomniały sobie, że szczęście nie polega na posiadaniu wszystkiego, co się zapragnie, lecz na docenianiu drobnych rzeczy. Po przedstawieniu Pani Dyrektor przekazała wychowawcom  przygotowane przez Radę Rodziców upominki dla chłopców i złożyła wszystkim chłopcom życzenia.