BIP ePUAP
LOGO

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

Nasze przedszkole włączyło się do akcji na rzecz osób ze spektrum autyzmu w ramach #challangeniebieskiemotyle2021. Jest to szlachetna i potrzebna inicjatywa, której celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu. Udział w niej to także przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Dziękujemy za nominację Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali. Do dalszego wykonania zadania nominujemy: – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kończycach-Kolonii – Przedszkole Publiczne w Parznicach – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Wolanowie . Zapraszamy Nominowanych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

https://drive.google.com/file/d/1xyY30TTTW8IP8nFHXNsB4ymIzcaFxJtA/view?fbclid=IwAR3Pq_iVuMh1EFcQRN6KG2eV1Cr8NqbmAyJoT4ObpfxhAdlVTkpafBIvlMM