BIP ePUAP
LOGO

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

12 stycznia 2023r. dzieci z grupy „Mądre Sowy” przedstawiły Jasełka dla całego przedszkola oraz dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Głównym celem tej uroczystości było ponowne wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy,we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role.Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki.Do szopki przybyli Trzej Królowie którzy przynieśli Dzieciątku dary.Nasi artyści wykonywali układy taneczno-ruchowe.

Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Przepiękna scenografia, stroje aktorów i dekoracja sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Dziękujemy serdecznie,że mogliśmy uczestniczyć w tym magicznym przedstawieniu.