BIP ePUAP
LOGO

GRAMY W SZACHY

„Gramy w szachy w mazowieckiej szkole” to już 7 edycja projektu objętego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. W tym projekcie wzięły udział dwie nauczycielki z naszego przedszkola: Pani Iwona Piotrowska oraz Pani Anna Bąk. Kurs został zorganizowany przez Polski Związek Szachistów oraz MSCDN w Warszawie. Obie panie ukończyły kurs z wynikiem pozytywnym i posiadają wiedzę oraz umiejętności do prowadzenia zajęć szachowych dla początkujących w oddziałach przedszkolnych, szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych.

W grupie V już zaczęły się pierwsze zabawy wprowadzające do gry w szachy. Okazało się, że w grupie jest już kilku małych szachistów. Pierwszymi ich nauczycielami byli…. dziadkowie. Gra wzbudziła ogromne zainteresowanie u wszystkich dzieci.                                                                                      Serdecznie gratulujemy obu Paniom!!!