DZIEŃ RODZINY

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje , zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, były piękne laurki, kwiaty, zdjęcia, puchary.  Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Po występach rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego ponownie trwały rozmowy, przeplatane słowami zachwytu i uznania, którymi dzielili się między sobą jeszcze raz przeżywając występ swoich pociech. To wyjątkowe i pełne wrażeń dni, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.

Tatusiowie z Córeczkami dla Mam😍 Grupa V Mądre Sowy 🙂