BIP ePUAP
LOGO

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
W tym dniu w naszym przedszkolu na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, konkursy, prace plastyczne oraz aktywności przy muzyce. Dzieci wraz z Paniami odwiedziły Pana Wójta w Urzędzie Gminy, który poczęstował ich słodkościami. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało dyplom Super Przedszkolaka. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.
Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.