BIP ePUAP
LOGO

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Wprowadzeniem do wspólnej zabawy była książka czytana przez Misia pt.: „Taty Misia nigdy nie ma”. Dzieci bawiły się przy piosenkach: „Misie z Pluszakowa – Misiowi Przyjaciele”, „Ty i ja, ty i ja, misie szare, misie szare obydwa i kochają się te misie, przytulają swoje pysie” oraz przy piosence „Pluszowy Miś”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz fotobudka.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.