BIP ePUAP
LOGO

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Czy to jutro czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś!” 

       To prawda, w dzisiejszym dniu obchodzimy święto jednego z najwspanialszych przyjaciół każdego dziecka – Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki śpiewały misiowe piosenki, naśladowały misie, wykonywały prace plastyczne, kodowały, rozwiązywały zagadki i quizy,  a także kosztowały najlepszego misiowego przysmaku – miodu. Aby poznać historię święta, przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną. W ciekawy sposób dowiedziały się o gatunkach niedźwiedzi żyjących na świecie, ich pożywieniu i ciekawostkach z ich życia. Nie zabrakło też informacji o najpopularniejszych bajkowych niedźwiadkach. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych misiach. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich przedszkolaków.

 

Iwona Piotrowska