BIP ePUAP
LOGO

10 CZERWCA DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy  dzieci nowoprzyjęte i ich rodziców na Dzień otwarty w naszym przedszkolu, który odbędzie się 10 czerwca 2019r. w godz. 10.00 – 12.00. Na dzieci czeka wiele atrakcji, rodzice będą mieli okazję zapoznać się  z kadrą pedagogiczną, rozkładem dnia. W planie zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne. W grupie I odbywać się będą warsztaty kulinarne ,,Jak powstaje pizza” , w grupie V  warsztaty cukiernicze ,, Jak powstają cukierki”.Przewidziane jest również zwiedzanie przedszkola. Gdy pogoda nam dopisze dzieci spędzą czas na wspólnych zabawach w ogrodzie przedszkolnym. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi. Doświadczenia minionych lat pokazują, że rodzice bawią się równie wesoło jak ich dzieci. Spotkania takie są jedną z form adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych.

                            Prosimy, aby dzieci miały obuwie na zmianę.