BIP ePUAP
LOGO

DZIEŃ MAMY I TATY

„Mama i Tata to świat nasz cały, ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały, to dobre, czułe, pomocne ręce i kochające najmocniej serce. To są wyprawy do kraju baśni, wakacje w górach, nad morzem, na wsi, loty huśtawką, prawie do słońca, oraz cierpliwość, co nie ma końca”.
J. Koczanowska
Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta.
Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje, w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, były piękne laurki, kwiaty, serduszka, koszule i krawaty.  Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, nie zabrakło łez szczęścia.
Wszyscy byli zgodni, co do tego, że były to wyjątkowe i pełne wrażeń dni, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.