BIP ePUAP

Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu

Mama i Tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat po dorosłość, pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły święto „Mamy i Taty”. Dzieci tego wyjątkowego dnia przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień.

Przedszkolaki zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania.

Podczas występu na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, łzy i  wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach.

Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Wszyscy byli zgodni, co do tego, że były to wyjątkowe i pełne wrażeń dni, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.