BIP ePUAP
LOGO

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach i piosenkach przygotowanych przez najstarsze grupy pod opieką Pań: Eweliny Piwońskiej, Ewy Ozgi oraz Agnieszki Białczak.

Po części artystycznej, głos zabrała Pani  dyrektor Justyna Fabisiak, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.

„Naszym Paniom dziś składamy słoneczne życzenia:
zdrowia, szczęścia i radości, i marzeń spełnienia…”