BIP
LOGO

DOŻYNKI GMINNE KOWALA

Dożynki są zwieńczeniem ciężkiej pracy rolników i ich rodzin. To jedno z najpiękniejszych świąt rolniczych. Uroczystość ta traktowana jest, jako ukoronowanie mozolnej i wymagającej poświęcenia pracy na roli.Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola im. Juliana Tuwima w Kowali-Stępocinie wraz z wychowawczyniami Anną Bąk i Małgorzatą Cebulą miały zaszczyt wziąć czynny udział w Gminnych Dożynkach w Kowali-Stępocinie, które odbyły się 28 sierpnia 2022 r. Dzieci z grupy Mądre Sowy, w pięknych strojach zaprezentowały repertuar artystyczny – „Taniec kwiatów” do muzyki Richarda Marx. Trzeba przyznać, że prezentacja zgromadziła pod sceną duże grono widowni, która gromkimi brawami podziękowała młodym artystom za widowiskowy występ.

Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom przedszkolaków, którzy w tym dniu przyprowadzili swoje dzieci na występ.