BIP ePUAP
LOGO

CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE- HIGIENA NOSA

Higiena nosa to kolejny blok tematyczny, realizowany w ramach programu Czyściochowe Przedszkole. Dzieci poznają:

  • technikę prawidłowego czyszczenia nosa,
  • wiedzę na temat rozprzestrzeniania się wirusów,
  • podstawowe zasady profilaktyki chorób zakaźnych,
  • wiedzę, w jaki sposób nos chroni organizm przed drobnoustrojami,
  • kształtują umiejętność dbania o higienę nosa,
  • kształtują świadomość zdrowotną.

W nauce i zabawie towarzyszy dzieciom sympatyczna Świnka Zakatarzynka.

Materialy_do_pracy_w_domu_Higiena_nosa

Jednocześnie przypominamy o głosowaniu na nasze prace na stronie za pośrednictwem strony www.rossmann.pl/czysciochowe-przedszkole w okresie od 01.03.2021 do 31.03.2021. Głosujący może oddać 1 głos, raz dziennie – tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 danego dnia. W konkursie, w każdej odsłonie zostanie przyznanych 100 nagród, każde zwycięskie przedszkole otrzyma Kartę Podarunkową Rossmann. Dołącz do Rossnę! Junior w aplikacji mobilnej Rossmann PL, aby głosować w Konkursie Czyściochowe Przedszkole.

                                                                                                                                        Iwona Piotrowska