Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” TRWA!

Pan Hilary i inni bohaterowie wierszy Juliana Tuwima zawitali do Przedszkola w ramach akcji- Cała Polska Czyta Dzieciom.

Utwory Stefek Burczymucha M. Konopnickiej oraz, Paweł i Gaweł A. Fredro zostały przeczytane przez Mamę Wacusia, przedszkolaka z grupy II Pracowite Pszczółki. W rolę Pana Hilarego wcieliła się nasza Pani Martynka. Nieodłącznym elementem spotkania było popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych jak również pogadanka nt.: Jak dbać o książki? Dzieci doskonale odpowiadały na pytania dotyczące tekstu, jak również wiedziały jak obchodzić się z książkami.

Serdecznie dziękujemy Mamie Wacusia za poświęcony przedszkolakom czas i Pani Martynce za piękną animację do wiersza Juliana Tuwima.