SUKCES NIKOLI SYKULSKIEJ

,,Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”– pod tym hasłem przebiegała tegoroczna IX edycja Konkurs Plastycznego dla dzieci zorganizowana przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, wskazującego na prace szczególnie zagrażające bezpieczeństwu najmłodszych mieszkańców wsi. 21 marca 2019r. w siedzibie KRUS w Radomiu odbyło się ogłoszenie wyników. Wśród laureatów konkursu znalazła się nasza wychowanka z grupy IV „Tygryski” – Nikola Sykulska. Spośród  200 prac w kategorii wiekowej kl. 0  – III Nikola zdobyła wyróżnienie. Oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymała liczne nagrody. Gratulujemy !!!!