BIP
LOGO

Galeria grupy

ROK SZKOLNY 2022/2023

 

 

 

DZIEŃ RODZINY

 

NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ – DZIEŃ DZIECKA W PSZCZÓŁKACH

WIZYTA W ZAGRODZIE EDUKACYJNEJ ALE HECA

 

ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZÓŁ

 

WIZYTA STRAŻY POŻARNEJ W PRZEDSZKOLU

 

NIEBIESKIE IGRZYSKA 

URODZINY FABIANA

Do zabawy mnóstwa siły, żeby każdy dzień był miły! Pełen śmiechu i radości,wielu urodzinowych gości. Stu prezentów, stu buziaków, zdrowia, szczęścia i słodyczy! Cała grupa Tobie Życzy !!! 🎁🎈

DBAMY O ŚRODOWISKO – KLASYFIKACJA ODPADÓW

 

EKO – BOCIAN

URODZINY NIKOLI

4 urodziny Nikoli 🥳 Dużo uśmiechu, a mało złości, Jak najmniej smutków, a wiele radości, Długich wakacji i moc słodyczy, Tego Ci dzisiaj cała grupa życzy!

 

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT

 

DZIEŃ MARCHEWKI

Dziś obchodziliśmy Dzień Marchewki. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest spożywanie warzyw, poszerzyły swoją wiedzę na temat marchwi. Poznały witaminy, które znajdują się w marchewce, delektowały się jej smakiem. Podczas zabawy dzieci wcielały się w rolę kicających zajączków. Na koniec wykonały gigantyczne marchewki za pomocą marchewkowych stempelków.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „SNY ANDERSENA”

Z naszej grupy w konkursie wzięło udział czworo dzieci. Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały wyróżnione. Gratulujemy!  Dziękujemy serdecznie za udział i zaangażowanie ☺ 

 

Z WIZYTĄ W KLUBIE JEŹDZIECKIM 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

 

NASZA PIERWSZA MARZANNA
„Marzanno, Marzanno ty zimowa panno, w wodę cię wrzucimy, bo nie chcemy zimy!”

 

 

WYCIECZKA PRACOWITYCH PSZCZÓŁEK DO RODZINNEGO CENTRUM ROZRYWKI I ROZWOJU „Fantasmagoria” w RADOMIU

 

URODZINY ALEKSANDRA 

Najlepsze życzenia na urodziny! Dużo zdrówka, dużo szczęścia, miłości pełny garnek i radości bez liku. Życzymy Ci Olku tego wszystkiego z okazji 4 urodzin!

 

DZIEŃ KOBIET 

 

DZIEŃ DINOZAURA

 

URODZINY OLI

Nasza Olu, życzymy Ci aby uśmiech zawsze gościł na Twojej twarzy, a każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Twoje marzenia się spełniają !!! Wszystkiego najlepszego nasza Pszczółko!

 

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowitych Pszczółek w czasie ferii zimowych przeprowadziliśmy zajęcia profilaktyczne na temat „Bezpiecznych ferii zimowych”. Ważne, aby przerwa zimowa  była wesoła i bezpieczna. Jak co roku przypominamy dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa, aby cali i zdrowi wrócili do przedszkola.

 

URODZINY NASZEJ LILI

Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania. Tego z serca Ci Lili życzymy i hucznie Twe Urodziny obchodzimy!

W KARNAWALE SAME BALE

 

PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZAWODY

Przedszkolaki poznają zawody – kim będę kiedy dorosnę? Pszczółki realizują zajęcia z serii zawody. Dzieci zapoznają się z wybranymi zawodami z ich najbliższego otoczenia. Jest to motywacją do działania, pobudzenie i rozwijania zainteresowań przedszkolaków.